Hakkımızda

Dünya Nette Yazılım Hizmetleri

dünyanette.com Türkiye’nin alanında eğitimli ve tecrübeli ekibiyle web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye’nin web sitesi, e-ticaret tasarımcısıdır.

dünyanette.com Yazılım Hizmetleri 2009 yılından bu yana sektörde  web sitesi-e-ticaret sitesi tasarımı, logo ve grafik tasarım ve yazılım hizmeti vermeye başlamıştır.

Bu süreçte kalite ve markalaşmayı hedef olarak belirlemiş, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı temel prensip olarak belirlemiştir.

Müşterilerimizin Bizi Tercih Etme Nedenleri

12 yıldır web sitesi, e-ticaret çözüm ortağı olarak profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz. Bu sektörde hizmet vermeye başladığımız andan itibaren yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz.  

Farklı sektörlerden edindiğimiz  tecrübemizi, ve bilgimizi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret alanda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve en iyi olmak yolunda ilerliyoruz.

Müşteri odaklı çalışma anlayışımız ile hizmetlerimizin sonrasında dostlukta devam eden memnun müşterilerimize sahibiz.

İşini e-ticarete taşımak, geliştirmek ve online pazarda satış hacmini büyütmek isteyen müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getirecek enstrümanları sağlıyoruz. Müşterilerimizin beklentileri karşılıksız bırakmayacak profesyonel e-ticaret çözümleri sağlıyoruz.

Online pazar da yer almak ve işini büyütmek isteyen kadın girişimcilerimize hassasiyetle destek vermek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Aile anlayışı ile oluşturduğumuz tecrübeli ekibimizle e-ticaret (internetten satış yapmak) isteyen müşterilerimiz için tüm emeğimizi ortaya koyarak var gücümüzle çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz…