Hizmetlerimiz

logo tasarım-web site-e ticaret sitesi

Logo Tasarımı Hizmeti

İletişimde dış görünüm, giyim tarzı, beden dili, ses tonu hafızalarda kalıcı olan ilk intibayı oluşturan en önemli etkendir.

İşletmeler için de çok sayıda rakibin bulunduğu dijital dünyada yer alan web sitesi/e-ticaret sitesinin dış görünümüne eşdeğer olan logo da ilk intibayı oluşturur.

Özellikle e-ticaret sitesi olan işletmeler için logonun  amacı; hedef kitlenin işletme ile özdeşleşmesi, ürün ve hizmetlerin kimliği olan  markanın zihinlerde yer etmesini sağlamaktır. detaylar

E-Ticaret Sitesi Hizmeti

Ülkemizde e-ticaretin hızlı gelişimi ve e-ticaret pastasının büyümesi binlerce markanın online satış sitesinin bulunması genç girişimcileri ve işini büyütmek isteyen firmaların ilgi odağı haline geldi.

Halihazırda fiziksel mağaza sahibi olan firma ve olmayan girişimciler e-ticaret pastasından pay almak ve iş hacmini büyütmek için online satış sitesionline satış mağazası-e-ticaret sitesi açmayı tercih etmektedirler.

Bende alışveriş sitesi kurmak bu pastadan payımı almak istiyorum, işimi büyütmek istiyorum diyenler farklı sektörlerden edindiğimiz tecrübe ile E-Ticaret Sitenizi kuralım

E-Ticaret Sitesi Hizmetlerimiz için detaylar

SEO-Google Sıralama Hizmeti

Dijital dünyada var olmanız, başarılı olmanız için atılacak ilk adımlardan biridir.

Bu varlığınızı etkin ve sürekli kılabilmek için internet aramalarında görünür olmanız gerekmektedir.

Her geçen gün daha çok sayıda insan alacağı mal veya hizmeti önce Google gibi arama motorlarında arayarak karar vermektedir.

Bu nedenle arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmak için sürekli SEO(Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu) çalışmasını sizin için yapıyoruz.

SEO hizmetlerimiz detaylar

Sosyal Medya Hizmeti

Akıllı telefon ve internet kullanım oranı ile beraber sosyal medya kullanım oranı da hızla artmakta.

Sosyal medya bireylerin takdir edilme, fark edilme, ilgilenilme, beğenilme gibi  duyguların tatminine hizmet ettiği bilinmekte.

Kullanıcı sayısı ve sosyal medyanın kullanım süresi e-ticaret yapan işletmelerin dikkatini çekmiştir.

İşletmeler web sitelerine paralel sosyal medya hesapları ile hizmet ve ürünlerini satmak için yeni bir pazar yeri oluşturmuşlardır. detaylar

E-Ticaret Çözümlerimiz

Kurulum amacına göre web sitesi türleri içinde e-ticaret sitesi çok sayıda enstrüman, yazılım ve programa ihtiyaç duymaktadır.

E-Ticaret sitesinde güvenli alışveriş, sipariş, stok, kargo yönetimi, ödeme yöntemleri ve banka entegrasyonu, varyasyonlu hesaplama araçlarının entegrasyonu, toplu ürün girme-güncelleme, e-fatura, döviz temelli otomatik güncelleme, pazaryeri entegrasyonu vb.  sayılabilecek çok sayıda ve doğru enstrümanı kullanmak  önemlidir.

E-ticaret satış hacmi arttıkça takip, güncelleme ve yönetim zorlaşacaktır. 

E-ticaret çözümleri için bizimle iletişime geçin

Web Sitesi Hizmeti

Günümüz yaşam tarzında   internet ortamında web sitesi  hizmetlerin tanıtımı, bilgi paylaşımı, online satış ve blog gibi çok sayıda amaca hizmet etmektedir.

Günümüzde resmi kurumların dahi aktif rol oynadıkları ve hayli yol almış olan rakiplerinizin de yer aldığı dijital dünyada nitelikli web sitesi, e ticaret sitenizle yer almak için acele edin. 

Dünyanette.com olarak dijital dünyada nitelikli web sitesi, e-ticaret sitesi, kurumsal logo, SEO(google sıralama) gibi size ve işletmenize özel çözümlerimizle yanınızdayız.

Web sitesi hizmetlerimiz de  detaylar

Kurumsal Programlar

Şirketinizin genel durumu hakkında temel verilere kolay ve hızlıca ulaşmak, 

  • Aynı işleme ait verilerin farklı bölümlerde,
  • Mükerrer ve senkronize olmayan kayıtlar,
  • Verilerin karşılaştırmasında sorunlar,   
  • Raporlardaki verileri  birden fazla kaynaktan denetlemek zorunda kalmak
  • Personel takibi
  • Stok-envanter takibi

gibi çok sayıda kalemde verinin takip ve yönetimi için işinize ve ihtiyaçlarınıza özel programlar. 

kurumsal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin

Hizmet Kalemlerimiz

Web sitesi/e-ticaret sitesinin tasarım fiyatı sahip olduğunuz işletmenizin yer aldığı sektör, ürün yelpazesi, iş hacminin büyüklüğü, sektördeki rakiplerle olan rekabet, rakiplerinizin dijital platformda aldıkları yol durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Sizin için nitelikli web sitesi/e-ticaret sitesi tasarımının fiyatından önce sitenizi dijital platformda en üst seviyeye taşıyacak  uygun tasarım için işinizle ilgili tüm detayların konuşulması, en uygun tasarıma ve içeriğe karar verilmesidir.

Hizmet kalemleri detayları