SEO-Google Sıralama

İyi bir web sitesi/e-ticaret sitesi, sizi internetin ana caddesine taşıyabilmeli ve arama motorlarında üst sırada görünür olmanızı sağlayabilmelidir. Bunun için fiziksel mağazanızın sahip olması gereken nitelikler gibi web sitesi/e-ticaret sitenizin  iyi bir tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü olmalıdır. Bunlara ek olarak  ziyaretçiler web sitesi/e-ticaret sitenizde aradıkları ürün veya hizmet ile ilgili merak ettikleri soruların cevabını bulabilmeli, alternatif ürün ve hizmetler, ödeme koşulları gibi hususlarda da doyurucu bilgiye ulaşabilmelidirler.Search engine optimization

E-ticaret sitenizin-web sitenizin nitelikli olmasının yanı sıra dijital dünyada var olmanız, başarılı olmanız için atılacak ilk adımlardan biri Google gibi arama motorlarında ilk sayfalarda görünür olmaktır.

Her geçen gün daha çok sayıda insan alacağı mal veya hizmeti önce Google gibi arama motorlarında arayarak karar vermektedir.

Dijital ortamda varlığınızı etkin ve sürekli kılabilmek için internet arama sonuçlarında görünür olmanız ve ön sıralarda çıkmanız için sürekli SEO(Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu) çalışması yapılması gerekmektedir. 

Nihayetinde web sitesi/e-ticaret sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda görünür olması için bütün bunların yanı sıra 200’ün üzerinde parametreyi de bulundurması gereklidir. web sitesi/e-ticaret sitenizde bu özelliklerin tamamını sağlayan SEO (Search Engine Optimization- arama motoru optimizasyonu) çalışması yapılmaz ise web sitesi/e-ticaret siteniz kenar mahallede bir bodrum katında açılan mağazadan farksız olur.

Mobil uyumlu web Sitenizin yapım ve içerik üretme aşamalarında web masterinizin sizinle sık sık görüşmesi, işyerinizi ziyaret etmesi ve işiniz ile ilgili püf noktaları ve  öne çıkarılması gereken ürün ve unsurlar hakkında sizinle birebir çalışması Google SEO (Search Engine optimization) Sıralamasında oldukça etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Bu nedenle Ankara’da web sitesi yaptırırken Ankara’da faaliyet gösteren Dünya Nette web tasarım firması olarak bizimle çalışmanız ihtiyacınız olan nitelikli web/e-ticaret sitesi dijital platformda hak ettiğiniz verimi almanızı sağlayacaktır. 

E-ticaret siteniz-web sitenizin arama sonuçlarında ön sıralarda çıkması için SEO(Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu) çalışmasını sizin için yapıyoruz.

SEO(Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu)Nedir?  devamı için tıklayınız….