Sosyal Medya Çalışmaları

Türkiye nüfusunun %77 si akıllı cep telefonu kullanmakta. Elimizden hiç düşürmediğimiz cep telefonları, iletişim ve sosyal etkileşimin yanı sıra internetten alışveriş yapmak, bankacılık işlemleri ,resmi kurum işlemleri, bilgi belge temini,  eğlence gibi tüm ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz en önemli araç haline gelmiştir.

Mobil kullanıcıların büyük oranda rağbet ettiği sosyal medya mecralarına bakıldığına instagram, facebook, twitter, tik tok gibi sosyal medya alanlarında kullanıcı trafiği oldukça yoğun . İnsan trafiğinin yoğun olduğu her alan esnaf için kazanç kapısı anlamına gelir.

Lunapark, eğlence merkezine gittiyseniz İnsan trafiğinin yoğun olduğu girişe doğru sağlı sollu özenle dikkat çekici süslemelerle hazırlanmış oyuncak, içecek, yiyecek kuruyemiş vb. çok türde seyyar satış arabalarını görürsünüz. İnternet dünyasında da satış hacmini ve marka bilinirliğini artırmak için insan akışının yoğun olduğu mecralarda bulunmak bu sebeple kıymetlidir.

Sosyal medya, satış / reklam ve marka bilinirliği açısından web sitenize/e-ticaret sitenize büyük katkılar sağlayabilmektedir. İyi bir web sitesi/e-ticaret sitesi sosyal medyadaki güvenilirliğinizi da arttıracaktır.  Sosyal medya desteği ile çok düşük maliyet ile e-ticaret sitenize ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Bu nedenle dijital satış ve pazarlamada sosyal medya artık bir nevi zorunluluk haline gelmiştir. Firmanız için web site/e-ticaret sitenizle aynı adı taşıyan facebook ve instagram hesaplarını açıp bunları da birbirine bağlıyoruz. Ayrıca web sitenizden de ulaşım linklerini ekliyoruz. 

Ayrıca Ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerinizin web sitenize/e-ticaret sitenize üye olmadan sipariş vermesinin yanı sıra üye olarak da sipariş vermesi imkanı vardır. Müşteriniz üye olmak istediğinde Facebook/Google Application ve Login desteğini ekliyoruz kolayca üye olmasını ve bir dahaki girişinde da kolayca hesabına ulaşmasını sağlıyoruz. 

Günümüzün en güçlü sosyal medya mecralarından biri olan Youtube kanalı ve içerikleri (Youtube Google’nin bir şirketi olduğundan web siteniz için oluşturulmuş youtube kanalı ve videolarından da sitenize puan vermektedir.) ürün ve hizmetlerinizi kapsayan marka bilinirliği, güvenini tesis etmekte önemli bir araç olacaktır. Özellikle e-ticaret sitesi olan müşterilerimize Youtube çalışmaları da önermekteyiz.

Sosyal ağlarınız ve e ticaret sitenizin  yönetimi konusunda eğitim veriyoruz. Sosyal medya hesaplarından  reklam ve halkla ilişkiler üzerinde en etkin  şekilde nasıl kullanabileceğinizin eğitimini vermekteyiz.

Müşteriyi web sitenize-e-ticaret sitenize çeken, özellikle e-ticaret siteniz de alışverişe ikna eden unsurlardan biri de e-ticaret sitesi üzerinden verdiğiniz kaliteli dürüst satış hizmetini tescilleyen memnun müşteri yorumlarıdır.  E-ticaret siteniz ve sosyal medya araçları üzerinden (web sitesi, google haritalar, instagram, şikayet var vb.) gelecek olan olumlu/olumsuz müşteri yorumlarını, e-ticaret sitesi sahibi olarak samimi ve dürüst yanıtlamanız önemli olduğu gibi gelen eleştirileri de e-ticaretinize olumlu yansıtmanız,  ticaretinizi güçlendirecek faktörlerden biridir.  

Türkiye ve dünya pazarında yeni müşteri kitlelerine ulaşmak ve e-ticaret pastasından sizin de hakkınız olan payınızı almak için web sitesi/e ticaret sitenizi bir an önce tasarlayalım. Markanızın prestijini arttıracak bir web sitesi hem pazarınızı genişletecek hem de markanızı tüm dünyaya tanıtacaktır.

Her gün binlerce küçük ölçekli işletme sahibi  internet dünyasından yararlanarak hedeflediği ekonomik sonuçları elde etmektedir. Hemen yan mahalledeki ve tüm dünyadaki müşterilere ulaşma fırsatı kaçırılmaz. Hadi cesur bir adım atın ve dijital dünyaya geçiş yapın.

Sizi hedefinize götürecek iyi bir web sitesi/e-ticaret sitesi/online mağaza için olmazsa olmazlardan olan SEO, google sıralama, e-ticaret ödeme yöntemleri ,hediye kuponu, indirim kuponu, logo tasarım, kargo takip sistemi, e-sipariş yönetimi, stok yönetimi, sosyal medya çalışmaları ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Karar vermekte zorluk çekiyorsanız, ücretsiz danışmanlık ziyaretimizden yararlanmak için arayın. 12 yıllık bilgi birikimimizle web sitesi/e-ticaret sitesi ne dair bütün sorularınızı cevaplayalım.

Web Sitesi-E-Ticaret Sitesi  Hizmet Kalemleri