Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum? Diyenler İçin Önemli Bilgiler!

Müşterilerimiz için en iyi, en güncel ve sağlam alt yapıya sahip e-ticaret sitesi kurmak için sürekli araştırıyor, kendimizi geliştiriyoruz.

Bu araştırmalar esnasında son zamanlarda sıkça “Ücretsiz E-Ticaret Sitesi” başlığı ile karşılaştığımız reklamlar. Bu minvalde müşteri çekmeye çalışmak dürüst ve etik olmayan bir yaklaşım.

Bu konuyu bireylerin bu tip aldatmacalara düşmemesi için kaleme almak istedik ve araştırdık. Ücretsiz E-Ticaret Sitesi reklamı veren sitelere Müşteri kimliği ile başvuru yaptığımızda gördük ki bu platformlar “havuç” tekniği ile müşteriyi bu alana çekilmekte.

E-ticaret sitesinden yapılan satışların hacmi büyümekte olduğundan gelişmelere ayak uydurmak ve ticari varlığını sürdürmek adına çoğu firma e-ticaret sitesi açmak istiyor. Rakiplerin güçlü olduğu internet dünyasının ana caddelerinde ilk sıralara yerleşmek görünür olmak için güçlü ve sağlam alt yapıya sahip e-ticaret sitesine sahip olmanın öneminin farkında olmamız gerekir.

Ücretsiz e-ticaret sitesi ilanlarının cazibesine kapılıp hasbelkader kayıt olduğunuzda karşılaşılan durum e-ticaret sitesinin barındırması gereken araçlara sahip olmayan düz bir bloktan ibaret. Madem başladım ben e-ticaret sitesi haline getireyim dediğinizde ihtiyaç duyacağınız uygulama, eklenti, yazılım desteği vb. elbette ücretsiz değil.

Tabiri caiz ise içinde motor, direksiyon, tekerlek vb. asıl otomobilin hareket etmesini sağlayan donanımın olmadığı sadece kaporta ve koltuklardan oluşan bir otomobil aldığınızı fark ediyorsunuz. Parçaları ben toplayayım diye harekete geçtiğinizde otomobili işler hale getirmeniz için gereken yüzlerce parçayı bir araya getirmek için ödeyeceğiniz bedel astarının yüzünden pahalıya geleceği kesin.

Hadi göze aldınız parçaları temin ettiniz diyelim otomobilin doğru çalışması için bu parçaları doğru entegre etmek için de ustalık gerekiyor. Takdir edeceğiniz gibi otomobil sektöründe bile yürüyen aksam, kaporta, elektrik donanım, motor vb. her biri derya deniz olan alanlarda başlı başına uzmanlık olduğu için hepsinin ustası ayrıdır.

E-ticaret sitesi kurmak için de yazılım, bilişim, web tasarım vb. birçok alanlarda uzman olmak ve eğitimini almak gerekir ki bu ekibin kuracağı e-ticaret sitesi sizi hedefinize güvenle ve sağlıklı bir şekilde ulaştırsın.

İş sadece e-ticaret sitesinin kurulması ile de bitmiyor. Web sitemizde SEO ile ilgili tüm yazılarımızın temelinde belirttiğimiz gibi; e-ticaret sitenizin iyi kurgulanması da sizi ilk sayfalara taşımak için yeterli değil. Hedefinize ulaşmak için yatırım yaptığınız e-ticaret sitenizin geride kalmaması için uzmanlar tarafından sürekli ilgilenilmesi ve bakımının da düzenli olarak yapılması gerektiğini unutmayalım.

E-ticaret siteniz-web sitenizin arama sonuçlarında ön sıralarda çıkması için SEO(Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu) çalışmasında uzman ekibimizle yapıyoruz.

 Sizi hedefinize götürecek iyi bir web sitesi/e-ticaret sitesi/online mağaza için olmazsa olmazlardan olan seo, google sıralama, e-ticaret ödeme yöntemleri, hediye kuponu, indirim kuponu, logo tasarım, kargo takip sistemi, e-sipariş yönetimi, stok yönetimi, sosyal medya çalışmaları ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: